Shopping cart

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2019 yılında kurduğumuz Seda Hoca şirketi, özel ders ile başladığı serüvenini online ders platformu ve sosyal medya ile güçlendirmeyi başarmış, verdiği eğitimler sonucunda öğrencilerinin başarıları ile de bu serüvenini en ileri boyuta taşımıştı. Sunduğu kaliteli eğitim ve öğrenci öncelikli stratejileri ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerini hassasiyetle zirveye taşımayı başardı. Eğitim sistemi göz önünde bulundurularak çözüm, güven ve başarı içerikli ilkeleri ile yola çıktığı bu serüvende; istikrar rayından çıkmayacak şekilde binlerce öğrenciye ulaşıp en iyi, en kaliteli eğitimi almalarını sağlamış durumdadır.

PEKİ SEDA HOCA KİMDİR?

1994 yılında İstanbul’da doğmuş. Lise eğitimini Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesinde almıştır, akabinde 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü kazanmıştır. Üniversite eğitiminin son yılında yine İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyon eğitimini alıp, hem Matematik Bölümünü hem de Pedagojik Formasyon eğitimini aynı anda tamamlamıştır. Zaman kaybetmeden dil eğitimini alıp, 2017 yılında Marmara Üniversitesi İstatistik Ana Bilim Dalı Ekonometri Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlayıp, 2019 yılın Seda Hoca Online Eğitim Platform sistemini kurmuştur.

2019 yılında kurduğu sistem sonucunda yaptığı çalışmalarla, öğrenci ve veliler üzerinde yarattığı memnuniyet ile gelen taleplere yetişememeye başlamış, 2020 yılında bünyesine yardımcılar alarak çalışmalarına devam etmiştir.

2021 yılında ise sosyal medyada @sedahocailematematikk Matematik adına bir sayfa açıp ücretsiz soru çözümleri, konu anlatımları yapıp Matematiğe olan ön yargıları kırmayı hedeflemiştir. Yaptığı bu güzel girişimle binlerce öğrenciye ulaşıp başarılarına vesile olmuştur. Sosyal Medyada büyümesi sonucunda oluşan memnuniyet ve verim ile Seda Hoca şirketi daha çok duyulmuş, oluşan özel ders talepleri sonucunda Seda Hoca yeni bir sistem kurarak, özel ders formatında grup dersleri oluşturup öğrencileri ile sınavlara hazırlık çalışmalarını devam ettirmiştir.